AKTİVİTELERİMİZ

BALON SHOW

Son yıllarda çocukların vazgeçilmez eğlencesi olan balon show , sosis balonların şişirilerek yüzlerce değişik figüre dönüştürülmesiyle hayat bulmuştur . Bu aktivitemizde sosis balonlardan doğum günü , kutlama veya eğlencemize katılan çocukların arzu ve isteklerine göre sosis balondan kılıç , çiçek , farklı hayvan figürleri vb. gibi değişik figürler yaparak onlara günün hatırası olarak hediye ediyoruz .

BALONLA SÜSLEME

Doğum günü , eğlence , kutlama ve açılış gibi etkinliklerinizde evinizi , işyerinizi veya sokağınızı sizlerin seçtiği renkte ya da firmanızın amblem ve logolarını taşıyan renklerde balonlarla süslüyoruz . Arzu edildiği şekilde çiçek buketleri , serpme balonlar , ya da en popüler olan kemer balonlar şeklinde değişik varyasyonlarla mekanınıza çok farklı ve çok değişik bir hava katıyoruz . Bu hazırlık için kutlama ya da açılış mekanını bir gün önceden görmek yeterli olacaktır . Firmanızın adını ve logosunu taşıyan balon modelleride ayrıca temin edilmektedir . 

PALYAÇO

Palyaço etkinliğinde değişik oyunlar ve aktiviteler bulunmaktadır . Doğum günü gibi kutlamalarda , eğlence vb. organizasyonlarda palyaço çocukları hızlı ve hareketli müziklerle dans ettirir . Bunun yanı sıra değişik oyunlar oynatarak hoşça vakit geçirmelerini sağlar . Palyaçomuz bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak yüz boyama ve sosis balondan şekiller yapma etkinliklerini gerçekleştirir . Çocukların büyük eğlencesi palyaço kutlamaların vazgeçilmezindendir .

SİHİRBAZ

Sihirbazımızın sizler için hazırladığı ilizyon gösteri 30 dak. - 45 dak. arasında sürmektedir . Organizasyona katılan misafirlerin yaşlarına göre hazırlanan değişik gösteri ve sahne showları bulunmaktadır . İlizyon oyunlarında misafirlerin ve özellikle çocukların katılımları sağlanır . İlizyon gösterisi sonrası sihirbaz gösteriyi izleyen çocuklara hediye olarak sosis balondan değişik figürler (  çiçek , kılıç , hayvan ) yapmaktadır . Doğum günü ve tüm özel günleriniz için sihirli bir dünyanın kapılarını sizlere açıyoruz …